کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

چهارشنه عرضه اولیه فجر

سه شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۱۴ ق.ظ

 علی صحرایی معاون شرکت بورس، با اعلام مشخص شدن عرضه اولیه سهام پتروشیمی فجر اظهار داشت: طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده ، چهارشنبه جاری عرضه اولیه این شرکت 250 میلیارد تومانی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: به این ترتیب 8 درصد از سهام "بفجر" معادل 200 میلیون سهم در بازار دوم معاملات برای عموم عرضه می شود. از این 8 درصد یک درصد به کارکنان این شرکت واگذار می شود.

این مقام مسئول افزود: 170 میلیون سهم از طریق کارگزاران بورس و با سهمیه هر شعبه 110 هزار سهم عرضه خواهد شد.

صحرایی در برابر این سئوال که آیا برای معامله گران آنلاین هم سهمیه ایی در نظر گرفته شده گفت:  30 میلیون سهم برای معامله گران آنلاین اختصاص دارد که بعد از کشف قیمت ، امکان خرید از طریق معاملات برخط فراهم خواهد شد. سهمیه هر کد معاملاتی نیز بعد از کشف قیمت از طریق اطلاعیه رسمی بورس مشخص خواهد شد.

براساس این گزارش، به این ترتیب در شرایطی تا به امروز عرضه اولیه پتروشیمی فجر نامعلوم بود و یک مقام مقام مسئول از احتمال واگذاری در نیمه اول اسفند خبر داده بود، که چهارشنبه جاری 28 بهمن، این عرضه انجام خواهد شد.


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی