کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال خودرو (93/09/22)

يكشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱ ق.ظ

همانطور که در چارت خودرو ملاحظه می نمایید سهم به منطقه ای برخورد داشته است که محل تلاقی 4 خط روند داخلی می باشد یعنی محدوده 265 تومان. انتظار میرفت که در این قیمت حمایت شود تا هم از افت سهم  جلوگیری شود وهم به شاخص کمک شود.

از لحاظ سیستم ایچیموکو گرچه رخ دادن پیچش ابر کمو از سبز به قرمز باعث نگرانی می شود ولی با مسطح شدن کیجونسن و حرکت تنکانسن به سمت قیمت انتظار می رود قیمت رشد یابد اما اندیکاتورها چیز دیگری را نشان میدهند!!

اندیکاتورهای روند مثل ADX در حالی که به هم نزدیک میشدن اما روند حرکت خود را تغییر داده و قصد دور شدن از یکدیگر را دارند!! اندیکاتور نوسانی استوکاستیک هم عدم رشد را نشان می دهد!! می توان گفت در حالت کلی روند صعودی فعلا در سهم دیده نمی شود مگر اینکه بخواهد شاخص را سبز نگهدارند!!

به هرحال تا زمانی که قیمت بالای خط روند های رسم شده باشد مشکلی برای سهم نیست. به ترتیب 261 تومان ، 251 تومان حمایت های اول و دوم و 226 تومان حمایت بسیار مهم سهم خواهد بود. 277 تومان مقاومت سهم و 294 تومان مقاومت مهم سهم خواهد بود.


تحلیل تکنیکال خودرو

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی