کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال زنگان (93/08/23)

جمعه, ۲۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۱:۴۰ ب.ظ

این سهم برای بار دوم است که تحلیل می گردد و می توانید برای دیدن صحت تحلیل قبلی به آن مراجعه نمایید.

در چارت سهم ملاحظه می نمایید که قیمت در شکست سقف کانال ناتوان بوده است و از قدرت کافی برخوردار نیوده است و اکنون در حال اصلاح می باشد.

آنچه از اندیکاتور نوسانی استوکاستیک برداشت می شود نزول سهم تا حمایت هاست. در حال حاظر قیمت بر روی فیبوی 38 درصد می باشد. مهمترین حمایت سهم فیبوی 61.8 درصدی است که با کف قبلی قیمت منطبق است یعنی عدد 313 تومان. تارسیدن یه این عدد حمایت 320 تومانی را هم در مسیر دارد.

اما به محض  فراهم آمدن شرایط تکنیکالی در سهم برای صعود، این سهم خریدن دارد چراکه از لحاظ سیستم ایچیموکو شرایطش تقریبا آماده شده است. یعنی ابر آینده صعودی و سبز، قیمت از ابر عبور کرده و در حال پولبک است. اندیکاتور MACD در فاز مثبت است و هنوز روند صعودی کلی را تایید می کند. در حمایت ها به شرط صادر شدن سیگنال خرید از اندیکاتورها می توان وارد سهم شد یا میانگین قیمتی را کم کرد.


(نظرات خود در مورد این تحلیل را در این صفحه و سایر سوالات و نظرات را دربخش "پرسش پاسخ" یا نظرات شما" وارد نمایید)


تحلیل تکنیکال زنگان (93/08/23)

  • ۹۳/۰۸/۲۳
  • نیما گرجی

تحلیل تکنیکال زنگان

نظرات (۱)

من دل دادم به گفته اتان سپاس
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی