کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

شنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹ ق.ظ

معامله گران حرفه ای بازار بورس به خوبی می دانند که مدیریت سبد سهام از مهمترین عوامل موفقیت یک معامله گر است که نیاز به ابزار های لازم دارد. اگر شما نیز با سرمایه اندک خود وارد بورس شده اید و در تعدادی شرکت سهام دار هستید حتما روزانه معاملات خود را بررسی می کنید و سوالات زیر را از خود می پرسید :

  • میانگین خرید تان چند است؟! ......
  • آیا در سود هستم یا ضرر؟!......
  • فردا بازه قیمتی سهم چند است؟!....
  • اگر امروز مراقب سهمم بودم در قیمت بالاتر میفروختم؟!
  • امروز سبد سهامم چقدر نوسان داشته؟! و سوالات بسیار دیگر....

کار آنجا دشوار می شود که هر روز این داستان تکرار می شود و شما دست به ماشین حساب باید همه چیز را دوباره حساب کنید!!!

نرم افزار مدیریت سبد ( سهام بان ) با کنترل لحظه ای بازار و دریافت آخرین اطلاعات و آمار به صورت خودکار، شما را از کنترل روزانه ارزش دارایی هایتان بی نیاز می کند. تنها با یک نگاه به صفحه سبد سهام در نرم افزار مدیریت سبد ( سهام بان )، از وضعیت هر یک از سهام موجود در سبد خود آگاه خواهید شد و در صورت لزوم می توانید با انتخاب سهم مورد نظر جزئیات معاملات خود و آخرین اطلاعات سهم را مشاهده نمایید.

با استفاده از برنامه مدیریت سبد سهام بان دیگر لازم نیست روزانه سود و زیان خود را به صورت دستی و با ماشین حساب محاسبه نمایید. تنها کافیست تعداد سهم خریداری شده یا فروخته شده خود را به همراه قیمت معامله در برنامه وارد کنید و در همان لحظه با اعمال کارمزدهای مربوطه به صورت خودکار سود و زیان آن معامله، سود و زیان خود در کل معاملات آن نماد و سود و زیان کل سبد را مشاهده نمایید.


برای آشنایی بیشتر با سهام بان بر روی تصویر زیر کلیک نمایید