کافه بورس

فضایی برای آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

فضایی برای آموزش و تحلیل بورس تهران


سهام بان

کافه بورس : فضایی برای آموزش و تحلیل بورس تهران

پیوستن به کانال تلگرام کافه بورس

بهترین اپلیکیشن پرداخت
نرخ سکه و دلار در بازار تهران
نماد اعتماد تجاری زرین پال

سـهام بان ، نگهبان سـهام

نرم افزار مدیریت سبد سهام

نرم افزار مدیریت سبد سهام

پیشخوان روزنامه های کشور

همانطور که وعده داده بودیم تغییراتی در نحوه ارائه خدمات در نظر گرفته ایم که سه محور کلی اعمال کرده ایم.

1- اضافه شدن بخش "فروشگاه" به سایت : انگیزه ما از اضافه کردن این بخش که در بالای سایت آیکون ورود به آن را مشاهده می کنید، در درجه اول ارائه محصولاتی است که ارزش بهره بردن از آنها وجود دارد و یا محصولاتی که توسط خودمان در حال تهیه است و در درجه دوم تامین بخشی از هزینه های نگهداری سایت می باشد با این حال بهای در نظر گرفته شده برای محصولات طوریست که کاربران برای تهیه آنها به مشکلی برخورد نکنند و به نوعی حمایت معنوی از سایت داشته باشند.

2- اضافه شدن بخش "خدمات" به سایت : اگر از کاربران سایت بوده باشید، می دانید که به درخواست های شما مبنی بر تحلیل سهم مورد نظرتان در حد توان و زمان پاسخ داده ایم اما در خیلی از مواقع به علت درخواست های زیاد و متنوع کاربران مجبور به نادیده گرفتن بعضی از آنها شده ایم و یا اینکه ارائه تحلیل ها با تاخیر انجام گرفته است که موجب ناخرسندی کاربران گشته و در حقیقت کار تحلیل ماهم بی ارزش می شود چرا که کاربران به تحلیل سهم خود در زمان خاصی نیاز دارند تا به موقع بتوانند تصمیم به خرید یا فروش بگیرند. بنابراین برای رفع این مشکل تصمیم گرفتیم برای اولویت دادن در انجام تحلیل های درخواستی کاربران و متناسب با ضرروت انجام آن، تغییراتی در ارائه این بخش در نظر بگیریم که در بخش "خدمات" در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد.

3- تغییر بخش "سیگنال خرید" به بخش "کاربران ویژه" : همانطور که وعده داده بودیم این بخش از سایت با تغییر مواجه خواهد شد و سیستم ارائه مطلب از روش متداول در سایر سایت ها (یعنی بیان نقاط ورود و خروج و توصیه به خرید) به روشی آموزشی تحلیلی تغییر خواهد کرد. در حقیقت تحلیل های ساده از سهامی که در آستانه خرید قرار دارند و به نوعی همان سیگنال خرید هستند، برای شما قرار داده می شود تا هم با ارائه تحلیل های روان و قابل فهم هدف آموزشی سایت رعایت شود و هم کاربران با آگاهی کامل و درک درست مسئولیت خرید های خود را به عهده بگیرند. در حقیقت دنبال این هستیم که وقتی گفته می شود فلان سهم سیگنال داده است از کجا به این نتیجه رسیده ایم و به چه چیزهایی در سهم توجه کرده ایم. در حین خواندن تحلیل ها شما می بایست به نحوه استفاده از ابزارهای تحلیل توجه نمایید تا اگر جایی چارتی دیدید بدون توضیح بتوانید آنرا تفسیر نمایید. شایعات و مطالب مهم هم در این قسمت قرار داده میشود تا فقط افرادی که مایلند کاربر سایت باشند از این قسمت استفاده نمایند. مطالب و تحلیل هایی که در این قسمت ارائه می شود از سایر مطالب سایت متمایز خواهد بود و در قسمت دیگری از سایت ارائه نخواهد شد.


کاربران عزیز در نظر داشته باشند که همچنان به درخواست ها ، سوالات و نظرات شما که در بخش "پرسش پاسخ" مطرح می گردد پاسخ داده خواهد شد و فقط افرادی که از بخش خدمات سایت استفاده کرده اند در اولویت قرار می گیرند تا به موقع به آنچه مطالبه کرده اند برسند. لذا همچنان اهداف آموزشی رایگان خود را ادامه خواهیم داد.


و کلام آخر: 

حتما همگی شما به سایت های مختلف مراجعه کرده اید و از تعرفه های اشتراک آنها آگاهی دارید. سایت هایی که واقعا در اعتماد کردن به سیگنال های آنها ریسک زیادی نهفته است و به نظر من هر چه سایت بزرگ تر، ریسک آن بیشتر!!! کم نیستند سایت هایی که با هزینه اشتراک حداقل 50 هزار تومان فقط سهم خودشان را تحلیل می کنند و بعد از چند هفته که آن سهم رشد کرد ادعایی مطرح می کنند که فلان سهم را سیگنال خرید داده اند و یا اگر نزول کند می گویند که این سهم را سیگنال نداده اند و فقط تحلیل کرده اند!!! یا تحت عناوینی مانند سیگنال 10% یا سبد هفتگی،... روزانه به شما فقط نام سهم می فروشند و نه چیز دیگر. از ابتدا و تا زمانی که در خدمت شما باشیم در این سایت هدف اول و آخرمان اینست که با ارائه مطالب، تحلیل ها، گزارشات... بتوانیم خودتان را مسلط بر معاملاتتان کنیم که صد البته سعی و اراده شما در این راه نیاز اول ما خواهد بود.

قصدمان از بیان این مطلب تنها این بود که بدانید گرداندن این سایت برای ما چیزی جز همراهی و حمایت شما نخواهد داشت که همین برای ما بسیار ارزشمند و قابل احترام است و دوست داریم همگی کاربران را جریان قرار دهیم که علاوه بر درصد مشخصی از درآمد سایت که به امور خیریه تعلق خواهد گرفت، کل درآمد سایت در حسابی اندوخته می شود که ازعواید آن به نفع زندانیان جرائم غیرعمد استفاده می شود. فراموش نکنیم که همه ما در برابر یکدیگر مسئول هستیم و بدانیم که وضع کنونی ما حاصل رفتار دیروز ماست...

با آرزوی معاملاتی پر سود برای همه عزیزان
(لطفا نظرات خود را در مورد بخش های مختلف به ما انتقال دهید)

مدیریت سایت کافه بورس


نظرات (۹)

اقا نیما شرمنده زیاد سوال می پرسم:) شما بزارین به حساب اشتیاق بنده برای یادگیری :)
تحلیل ها شبیه همان مواردی است که در سایت قرار دادید ؟ در ضمن نتیجه تحلیلتون برای همه قابل مشاهده است یا بطور اختصاصی برای درخواست کننده ارسال می شود ؟ 

پاسخ:
خواهش میکنم. اگر سوالات شما کمک به یادگیری کندخوشحال هم میشم. تحلیل ها هم بله شبیه مواردیست که در سایت قرار داده میشه. انتشارشم در سایت هست چون راحت تر از ایمیل کردن هست و درضمن این امکان هست که تحلیل ها در سایر سایت ها یا وبلاگ ها قرار داده شود
 سلام اقا نیما . تبریک میگم خوشحالم که بالاخره تکلیف سایت را روشن کردین . ی سوال خدمتتون داشتم، در بخش تحلیل فورس سهم اگر ممکنه بفرمایید که این "فوری" یعنی چقدر؟ مثلا من امشب براتون یک سهم را برای تحلیل ارسال می کنم و برای بازار فردا نیاز دارم. شما کی تحلیل را برای من ارسال می کنید و این تحلیل شامل چه مواردی است و چه نکته هایی را بیان می کنید .

پاسخ:
ممنونم  همراه همیشگی. به کلیه در خواست هایی که تا قبل از ساعت 10 شب ثبت شود تا قبل از بازار پاسخ گفته می شود. یعنی از 10 شب تا 8:30 صبح در سایت برای شما قرار داده می شود. مواردی که گفته می شود تحلیل تکنیکال سهم و اگر شایعه و یا خبری در مورد اون سهم داشته باشیم هم اضافه میکنیم.
سلام.ممنونم ازبخش فروشگاه...بیزحمت کتاب هاروباترجمه فارسی درصورت امکان قراربدبن...
پاسخ:
البته که اگر این امکان باشه بسیار خوب خواهد شد . اما فعلا برنامه ای برای این کار در گروه وجود ندارد.

هزینه،!!! منظور تویی، کعبه و بتخانه بهانه.

پاسخ:
البته خیلی از در لفافه صحبت کردن خوشم نمیاد و صریح حرف زدن جلوی خیلی از سوئ تفاهمات رومیگره... 
جناب گرجی اگه واقعا هدفتون این باشه که ما یه چیزی یاد بگیریم که خدا خیرتون بده واقعا. فقط امیدوارم هزیینش طوری باشه که پشیمون نشیم ویه فرقی با بقیه سایت داشته باشید
اگه اینطور باشه عالیه... ممنون
۰۱ آبان ۹۳ ، ۰۰:۰۲ ایمان آشوری
با سلام، ایده خیلی خوبی است. واقعا آموزش دادن و فراگیری با ارزش و درخور ستایش اشت. تشکر از نگاه ویژه شما
۳۰ مهر ۹۳ ، ۲۲:۵۳ امیرعلی مظاهری
ایده بسیار خوب وبجایی هست. به جای اینکه با یه اس ام اس که میگه فلان سهم رو بخر تا کجا میره، خودمون تحلیلو یاد میگیریم و با شهامت خودمون معامله میکنیم
ممنون اقای گرجی این طوری امثال من اماتور هم چیزهایی از تحلیل سهام یاد میگیریم به عبارتی ماهیگیری رو یاد میگیریم به نظر من واقعا به جاست
پاسخ:
بله دقیقا هدف من اینه که حداقل کاربران ثابت این سایت بعد از مدتی از وابستگی نجات پیدا کنند و خودشون مستقل وارد معامله بشوند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
موبایلتو شارژ کن