کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

خبرهای خوب از ستاره خلیج فارس

شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶ ق.ظ

خبرهای رسیده از بندرعباس و پالایشگاه ستاره خلیج فارس حاکی از این است که بخشی از فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس آماده تولید شده است


 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان تنها پالایشگاه میعانات گازی کشور بیش از 10 سال در مرحله ساخت قرار دارد و در حالی که این پالایشگاه به بهره برداری نرسیده، اثرات آن در واردات گسترده بنزین و خام فروشی میعانات گازی دیده می شود.

«عباس کاظمی» مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در جدیدترین اظهار نظر رسمی خود در خصوص زمان بهره برداری کامل از فاز نخست این پروژه ملی گفته است که فاز یک این پالایشگاه تا پایان سال جاری یا پایان دولت یازدهم (مرداد 96) به بهره برداری می رسد.

سهام بان


با این وجود، خبرهای رسیده از بندرعباس و پالایشگاه ستاره خلیج فارس حاکی از این است که بخشی از فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس آماده تولید شده است.

«احمد ادیب» مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اخیراً با ارسال نامه ای به وزیر نفت از آغاز تزریق خوراک به واحد 01 این پالایشگاه خبر داد. متن این نامه بدین شرح است:

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی