کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

روابط ایران ایتالیا نزدیکتر می شود

جمعه, ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۱:۱۴ ق.ظ
وزیر خارجه ایتالیا امروز پنجشنبه تأکید کرد که رم خواستار از سرگیری روابط اقتصادی و تجاری با ایران طی هفته‌های آینده است.

 به نقل از اسپاتنیک، پائولو جنتیلونی وزیر خارجه ایتالیا در سخنانی تصریح کرد: رم تاریخ روابط دیرینه‌ای با ایران دارد، بنابراین دولت ایتالیا این روابط را طی هفته‌های آینده از سر خواهد گرفت.

وی پیش از این نیز در واکنش به توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی گفته بود که این پیمان تأثیرات مثبت جهانی به‌همراه خواهد داشت و موجب عادی شدن روابط در منطقه بی‌ثبات خاورمیانه و جامعه بین المللی خواهد شد.

روز سه‌شنبه مقام‌های شرکت نفتی انی ایتالیا، از آمادگی این شرکت برای از سرگیری فعالیت‌های خود در ایران خبر داده‌اند. ایتالیا یکی از وارد کنندگان بزرگ نفت ایران در اتحادیه اروپا تا پیش از اعمال تحریم‌های انرژی اروپا در سال 2012 میلادی به شمار می‌رفته است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی