کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال شکربن (93/10/19)

جمعه, ۱۹ دی ۱۳۹۳، ۱۱:۱۴ ب.ظ

بنا به درخواست یکی از کاربران سایت تحلیلی از وضع شکربن ارائه می شود با این توضیح که در این بازار که هر حمایت تکنیکالی را پودر می کند نمی توان بر روی تکنیکال فقط تکیه داشت ولی در صورت نرمال شدن بازار می توان از تحلیل ها استفاده نمود.

همانطور که در چارت ملاحظه می نمایید در حال حاضر سهم از حمایت 276 تومان برخوردار است. در رقابت بین خریدار و فروشنده نیز توازن برقرار بوده است. در روز جهارشنبه نیز تمایلی به ریزش نداشته است و بارها با کاهش فشار تمایل خودش را به صعود نشان داده است. اما به هر حال از روی اندیکاتورها چیز دیگری ملاحظه می گردد.

اندیکاتور ADX تمایل دارد که سیگنال فروش صادر کند که البته فقط در حد تمایل است. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی فردا بر روی حمایت 45 روزه است و اگر حمایت شود باز هم به صعود سهم تا 297 می توان امید داشت. این سهم برای خرید در قیمت 270 تومان پیشنهاد داده شده بود .

به هر حال 276 تومان و سپس 258 تومان حمایت های مهم سهم هستند.


تحلیل تکنیکال شکربن

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی