کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل این سهم بیمه ایی

پنجشنبه, ۴ دی ۱۳۹۳، ۰۳:۱۰ ب.ظ

این تحلیل در قسمت کاربران ویژه در تاریخ 18 آذر ماه انجام شده بود که جهت اطلاع رسانی همگانی از ویژه بودن خارج شده است

همانطور که ملاحظه می نمایید بیمه دانا پس از رشد کردن و برخورد به سقف کانال صعودی خود ، اصلاح مناسبی تا فیبوی 61.8 درصد انجام داده است به علاوه این محدوده یک حمایت مناسب دیگر نیز می باشد وآن پولبک به یک خط روند شکسته شده است که فاز سهم را به صعودی تبدیل کرده است.

بنابراین در حال حاضر 145-148 تومان حمایت معتبر سهم است که با چندین عامل تایید شده است.

در حال حاضر اندیکاتور نوسانی ما (استوکاستیک) سیگنال خرید داده است و در اندیکاتور روندی ما ، RSI در حال شکست میانگین 9 روزه خود می باشد.  همینطور شکل گیری اندیکاتور ADX می توان انتظار تایید حرمت سهم را داشت. همینطور در چارت قیمت واگرایی ملاحظه می شود که جمیع موارد مارا به ورود به سهم تشویق می کند.

بنابراین افرادی که قصد ورود به سهم را دارند اولین مقاومت آن 166 تومان می باشد . دقت داشته باشید که در این بازار به هیچ وجه در صف، خرید ننمایید. همچنین تثبیت قیمت در زیر 145 تومان ، نزول سهم تا 125 تومان را در نظر خواهد گرفت.

با توجه به توضیحات ارائه شده و با قبول مسئولیت می توانید وارد معامله شوید.تحلیل تکنیکال دانا
  • ۹۳/۱۰/۰۴

گروه بیمه

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی