کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال آکنتور (93/09/17)

دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۳، ۱۱:۴۳ ب.ظ

همانطور که در چارت ملاحظه می کنید چند روزی است که قیمت در کف کانال در حال رنج زدن می باشد. از لحاظ سیستم ایچیموکو انتظاری برای روند صعودی پر قدرت سهم را نداریم چراکه اولا قیمت در زیر ابر کمومویی قرار دارد که البته قرمز است!!! و چیکواسپن هم در زیر قیمت و در یک فضای با فاصله از قیمت است که تا صعودی شدن و عبور از قیمت به سمت بالا فاصله زیادی دارد.

اما باتوجه به نزول این سهم تا کف کانال و عدم تمایل قیمت بر شکست کف کانال شاید بتوان انتظار رشد سهم را داشت.

باتوجه به وضعیت اندیکاتورها که به اندازه کافی نزول کرده اند باید انتظار رشد داشته باشیم. البته هنوز سیگنال رشد صادر نشده است.

بنابراین همین محدوده کف کانال حمایت سهم است که نباید شکسته شود و در صورت شکست تا 870-850 می توان انتظار نزول را داشت اما در صورت صعود که محتمل تر است اولین مقاومت پیشرو ابتدا مقاومت روانی 1000 تومان است و سپس عبور از خط میانه کانال.


(سوالات خود در مورد این تحلیل را در این صفحه و سایر سوالات را در بخش "پرسش پاسخ" مطرح نمایید. باتشکر)

تحلیل تکنیکال آکنتور

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی