کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال چکارن (93/09/17)

دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۲ ب.ظ

همانطور که در چارت زیر ملاحظه می کنید قیمت پس از شکست کف کانال صعودی خود تا محدوه 500 تومان ریزش داشته است و اکنون بر روی یک حمایت مهم قرار دارد که در گذشته 3 بار از ریزش سهم جلوگیری کرده است. بنابراین حمایت از روی این قیمت برای سهم بسیار با اهمیت است. حمایت 500 تومان یه حمایت روانی نیز به شمار می آید که نباید از دست برود.
در این میان اما اندیکاتورها وضعیت مناسبی را نشان نمی دهند. اندیکاتور ADXدر حالی که انتظار می رفت DI+ به سمت بالا رفته و با قطع DI- سیگنال خرید صادر کند اما برگشت زده و ظاهرا باز هم قصد دور شدن از یکدیگر را دارند. همینطور اندیکاتور استوکاستیک.

از لحاظ سیستم ایچیموکو ابر آینده سهم نزولی است و اتفاق ناخوشایند دیگر نفوذ چیکواسپن (سایه قیمت که با خط سبز مشخص است) به زیر قیمت است.

بنابراین اگر سهم از همین قیمت 500 تومان حمایت نگردد ، همه چیز برای نزول بیشتر بازهم مصاعد است!! که در اینصورت اولین حمایت مهم 435 تومان می باشد. و در صورت صعود اولین مقاومت پیش روی سهم 525 و 555 تومان می باشد.


(سوالات خود در مورد این تحلیل را در همین صفحه و سایر سوالات را در بخش :پرسش پاسخ" مطرح نمایید. باتشکر)

تحلیل تکنیکال چکارن

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی