کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال حسینا (93/09/11)

سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۳، ۱۰:۳۳ ب.ظ

همین چند وقت پیش در گروه هایی بحث بر سر قیمت و اصلاح این سهم بود. دو عدد بیشتر از همه به گوش میرسید. 4600 تومان و 4000 تومان.

در چارت زیر ملاحظه می کنید که در 4000 تومان سهم از حمایت خوبی برخوردار بود گرچه داده های تکنیکالی زیادی موجود نیست. روند سهم به لطف بازار یکدست قرمز پوش خراب شد و 4410 تومان که قرار بود یک حمایت ناشی از سیستم معاملاتی ایچیموکو باشد ، حالا به یک مقاومت تبدیل شده است.

جو گروه به لطف حتاید خوب است حخزر هم سبز پس می شود روی حرکت سهم دوباره حساب کرد.

اندیکاتور نوسانی استوکاستیک سیگنال صعود داده است اما باید در نظر داشت که سهم سیگنال صد در صد صعود نداده است و اندیکاتوری مانند MACD در فاز منفی است. بنابراین افرادی که ریسک پذیرتر هستد می توانند در این قیمت ها وارد شوند به هدف 4410 تومان و در صورت شکست آن و تثبیت شدن روی آن خرید مجدد. افرادی که از ریسک پذیری پایین تری برخوردارند باید منتظر شوند تا سهم بر روی 4410 تثبیت شود و سپس وارد معامله شوند. می توانید برای معامله خود حد ضرر 3800 را از سیستم ایچیموکو در نظر بگیرید.


(سوالات خود درمورد این سهم را در همین صفحه و سایر سوالات را در بخش "پرسش پاسخ" مطرح نمایید)


تحلیل تکنیکال حسینا

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی