کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

خودروسازان با رنو به توافق رسیدند

جمعه, ۹ آبان ۱۳۹۳، ۱۰:۴۹ ق.ظ

به گزارش افکار نیوز در روزهایی که خودروسازان ایرانی و رنو با انتقاد از عملکرد یکدیگر به دنبال امتیاز گیری هستند، تولید برخی محصولات این شرکت فرانسوی در ایران قطعی شده تا مشخص شود طرفین در پس پرده و به دور از هیاهو، برنامه های مشترکشان را پیش می برند.

آنطور که خبر می رسد، رنویی ها در جلسه سه شنبه گذشته سان با شرکای ایرانی، بر سر تولید برخی محصولات جدید خود در ایرانخودرو و پارس خودرو به توافق نهایی رسیده و حتی برنامه زمانبندی لازم برای اینکار را نیز ارائه کرده اند .

یکی از این دو محصول ، یک خودروی سواری است که قرار است اوایل سال آینده روانه بازار شود. تولید این محصول فعلا به صورت آزمایشی انجان می شود و طبق برنامه ریزی رنو ، از اوایل سال آینده تجاری سازی و به بازار عرضه خواهد شد.

همچنین وانت تندر نیز دیگر محصول رنو است که ایرانخودرویی ها میزبانی آنرا پذیرفته اند و ظاهرا حتی برنامه عرضه اش نیز صادر شده است.


  • ۹۳/۰۸/۰۹

ایران خودرو

رنو

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی