کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال ارفع (93/08/03)

شنبه, ۳ آبان ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴ ب.ظ

در تحلیل قبلی از سهم روند گفتیم که سهم در یک کانال نزولی در حال نوسان است. با گزارش خوبی که ارائه شد و با توجه به معاملات امروز سهم وضعیت بسیار مساعدی گرفته است به طوری که با حجم بسیار خوب و با یک کندل بسیار خوب به سقف کانال یورش برده است از طرفی از منظر سیستم ایچیموکو ابر کموی قرمز رنگ نازک شده و انتظار یک پیچش کمویی را به ما وعده می دهد. چیکو اسپن بسیار پر قدرت از زیر قیمت به بالا ی آن آمده و این خودش یک سیگنال پر قدرت صعود است. ورود اندیکاتور MACD به فاز مثبت نیز خودش تایید کننده روند صعودی سهم خواهد بود.

همه اینها را در کنار واگرایی مخفی که هر لحظه ممکن است شکل بگیرد مارا به خرید این سهم بسیار خوشبین می کند. درحالی که اندیکاتور RSI سقف قبلی خود را پرقدرت شکسته ولی قیمت هنوز موفق به شکست سقف قبلی قیمت یعنی حدود 405 تومان نشده است. لذا اگر نتواند 405 را بشکند واگرایی مخفی شکل خواهد گرفت. بنابراین منتظر شکست 405 تومان خواهیم ماند.


تحلیل تکنیکال ارفع (93/08/03)

نظرات (۳)

 سلام. بسیار عالی بود. تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما
پاسخ:
ممنونم از لطف شما
 • ابراهیم کیانی
 • خسته نباشید آقا نیما تشکر 
  پاسخ:
  ممنون دوست عزیز
  عالی  بازدید کننده زیاد دارید از زحماتتان ممنون
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی