کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال قشکر (93/07/29)

سه شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۶:۲۹ ب.ظ

از کاربران عزیز بابت صبری که به خرج میدن ممنونم. این تحلیل به خواست کاربر محترمی خارج از صف تحلیل می شود...

همانطور که در چارت سهم ملاحظه می نمایید قیمت خودش را از کانال نزولی خارج کرده است و بر روی سقف این کانال تثبیت شده است. محدوده مقاومت 194-195 که در چارت ملاحظه می کنید نباید شکسته شود. از لحاظ سیستم معاملاتی ایچیموکو سهم در موقعیت مناسبی قرار دارد به طوریکه با نازک شدن ابر قرمز و نزدیک شدن به رخداد یک پیچش مارا به ادامه روند سهم امیدوار میکند. گرچه اندیکاتورهای نوسانی ما سیگنال فروش دارند اما در کل روند سهم مناسب است.

انتظار داریم تا همزمان با پیچش ابر از قرمز به سبز شاهد رشد قیمت و خروج آن از زیر ابر باشیم که در صورت رخدادن این اتفاق قیمت می تواند برای ادامه روند صعودی خودش بر روی محدوده 200-202 استراحت کند تا چیکواسپن (خط سبز) هم از ابر خارج شود.

توصیه: اگر سهامدار این سهم هستید همچنان آنرا برای روزهای آینده نگهداری نمایید و در صورت از دست دادن حمایت ذکر شده می توانید خارج شوید.

موفق باشید


(نظرات خود درمورد این تحلیل را در این صفحه و سایر سوالات را در صفحه "پرسش پاسخ" مطرح نمایید.)


تحلیل تکنیکال قشکر 930729

نظرات (۳)

تشکرزحمت کشیدی
پاسخ:
خواهش میکنم
سلام جناب گرجی. از توجهاتون ممنون ولی جناب این رویه که تحلیل بعضی کاربران رو زودتر انجام می دید درست نیست. منم به تحلیلم احتیاج داشتم و شما هنوز نذاشتید!! حداقل معیاری برای اینکارتون بذارید که آدم بش برنخوره!
پاسخ:
بله حق با شماست. روند کار اصلاح خواهد شد
ممنون از لطفتون
پاسخ:
موفق باشید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی