کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال شگل (93/07/26)

شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۵ ب.ظ

تحلیل این سهم به درخواست دوستان انجام می شود. همانطور که ملاحضه می کنید در حال حاضر قیمت در محدوده ای قرار گرفته است که در تاریخ سهم فقط یکبار به این قیمت ها رسیده است!!! بنابراین خود به خود ریسک ورود به سهم بالا می رود. در طی یک روند صعودی که در سی و چند روز کاری رخ داده است در حدود 50 درصد بازدهی داشته است حتی اگر چند روز منفی اخیر سهم را استراحت فرض کنیم بازهم من به شخصه به این سهم وارد نمی شودم!

اما اگر بخواهیم تکنیکالی بحث کنیم در حال حاضر قیمت زیر تقاطع دو مقاومت مهم می باشد . یکی ناشی از خط روند و دیگری از سقف های گذشته یعنی عدد 1200 تومان که از لحاظ روانشناختی هم مقاومت به حساب می آید اماااا نه تنها هیچکدام از اندیکاتورها سیگنال خروج نداده اند بلکه سیگنال خرید نوسانی هم داده اند ویا رشد سهم را تایید کرده اند. از لحاظ نسبت خریدار به فروشنده هم شرایط خوب نیست و کفه به سمت فروشندگان است. علی ای حال اگر بتواند 1200 را باقدرت رد کند اولین هدف می تواند 1311 تومان باشد و در صورت ریزش اولین حمایت 1130 را خواهد داشت.

(نظرات در مورد این تحلیل در همین صفحه و سوالات دیگر در صفحه "پرسش پاسخ" مطرح گردد)


تحلیل تکنیکال شگل

نظرات (۱)

  • مهدی گوهری
  • سپاس از حسن توجهی که به سولات بی پایان کاربران دارید.
    پاسخ:
    ممنون. موفق باشید
    ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
    تجدید کد امنیتی