کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

کافه بورس

آموزش و تحلیل بورس تهران

نرم افزار مدیریت سبد سهام بان

سازمان بورس اوراق بهادار شرکت بورس اوراق بهادار تهران شرکت بورس کالا شرکت بورس انرژی شرکت فرابورس ایران پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران مدیریت فناوری بورس تهران سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار مرکز پردازش اطلاعات مالی مرکز مالی ایران کانون نهادهای سرمایه گذاری

بورسدان

دسترسی سریع

تمدید اعتبار کد فعالسازی نرم افزار سهامبان

نرم افزار مدیریت سبد سهامبان

نرم افزار هوشمند مدیریت سبد سهامبان

تحلیل تکنیکال حخزر (93/07/25)

جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۵:۵۲ ب.ظ

بنا به خواست دوستان تحلیلی از نماد حخزر ارائه می کنیم. در همین ابتدا به این موضوع اشاره کنم که داده های موجود برای این سهم بسیار کم می باشد بنابراین شاید خیلی تکنیکال پذیر نباشد با این حال بر روی همین دیتاهای موجود تحلیل را انجام می دهیم.
سهم در یک حرکت مناسب سقف کانال خود را که با فیبوی 50 درصد همپوشانی داشته  را شکسته و تا امروز بدون پولبک به راه خودش ادامه داده است. اکنون قیمت بر روی یک حمایت که ناشی از خط روند می باشد، قرار گرفته است به علاوه کندل اخیر آن بر روی فیبوی 161.8 نشسته است. بنابراین عدد 600 تومان برای سهم یک حمایت مهم است که نباید از دست برود. اندیکاتور MACD فعلا سیگنال خروجی صادر نکرده است اما دایره زرد رنگی که بر روی اندیکاتور اختصاصی خودمان وجود دارد و حرکت اندیکاتور می تواند هشداری برای اصلاح در سهم باشد.
پس معاملات این سهم را اگر سهامدار آن می باشید زیر نظر بگیرید چراکه در صورت از دست دادن حمایت 600 تومان تا 580 می تواند اصلاح کند گرچه یک حمایت کوچک در 597 تومان هم دارد. اما در صورت حرکت صعودی آن (که به نظر فعلا بعید است) تا 638 جای رشد دارد.

موفق باشید...

(سوالات و نظرات خود درمورد این تحلیل را در همین صفحه و سایر سوالات خود را در صفحه "پرسش پاسخ" مطرح نمایید)


تحلیل تکنیکال حخزر

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی